küçük logo.jpg

                                                              Hakkımızda

M Studio PR; İstanbul merkezli lifestyle PR kampanyaları konusunda uzmanlaşmış, moda,  aksesuar, kozmetik, teknoloji, seyahat, turizm, eğlence, yiyecek & içecek markalarına  offline/online iletişim, pazarlama ve kreatif danışmanlık veren bir ajanstır.

Geleneksel PR ve medya tanıtımları, sosyal sorumluluk çalışmaları, çevrimiçi görünürlük ve  özel etkinlikler için PR ve içerik üretimlerinin dışında markalara iletişim hizmetlerinden daha  fazlasını sunuyoruz. Beklenmedik konseptlerde, ses getiren ve merak uyandıran özgün  etkinlikler ve içerikler düzenleyerek trendleri belirliyoruz.

 

Basın, moda, celebrity, influencer, cemiyet ve iş dünyasını içinde bulunduran güçlü bir  dataya sahip olduğumuzdan farklı sektörlerde birçok markaya özgün içerikler sunabiliyoruz

Doğru aktarım için doğru algılamanın önemine inanıyoruz. Bu nedenle öncelikle  müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin detaylı analizini gerçekleştiriyoruz. Ardından  proje için en uygun içerikleri sunuyoruz. Tüm bunları yaparken trendleri, teknolojiyi ve  sosyal medya dinamiklerini  göz önünde bulundurarak çalışıyoruz.

 

 

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan M Studio Pr ; iş ortaklarına kendi iç ekipleri gibi hissettiren birebir ilişkiyi kurarak ; değişimi başlatacak fikirleri sunar. böylece marka bilinirliği oluşturan ,  satışlara etki sağlayan , konuşulmaya başlayan stratejinin hikayesini yazmaya başlamış oluruz. 

 

  • Twitter Classic
  • Google Classic