Bazen yaşadığımız şehri bir turist gözü ile görmek isteriz ; bazen de yabancı misafirleriniz için , onlara yaşadığınız yerin güzelliklerini göstermek istersiniz . bu noktada devreye biz giriyoruz. İster tarihi gezi olsun , ister alış-veriş turu , ister doğa turu...Saat saat içeriğinde en ince ayrıntının dahi yer aldığı tur planlamamızla sizin ve misafirleriniz  için en keyifli anların yaşanacağından şüpheniz olmasın .

Özel davet ve organizasyonların en önemli unsurlarından biri yiyecek-içecek hazırlığı ve sunumudur. Organizasyon öncesi davet için en uygun menüyü oluşturuyoruz, sunumları üzerinde çalışıyoruz . İsrediğiniz sayıda gerçekleştireceğiniz organizasyonunuz iştah açıcı sunumlar ile hazırlanıyoruz ve misafirlerinize tadı damakta bırakacak unutulmaz bir an yaşatıyoruz . 

Bu servisimizde özel buluşmalarınız , randevularınız için kişisel asistanınızmışız gibi çalışıyoruz . Her türlü alanda istediğiniz güne ve saate randevu almak için size yardımcı oluyoruz ve organizasyonu gerçekleştirdikten sonra , bilgileri sunmak için sizinle iletişime geçiyoruz. 

alış-veriş yapmayı çok  seviyorsunuz ama bir yerde yanlış bir şeyler yaptığınızı düşünüyorsunuz . İşte tam da bu noktada konusunda en iyilerden biri olan kişisel danışmanınız evinize geliyor , gardrobunuzu inceliyor , sizin için en doğru tarzı marka önerileri ile size anlatıyor . Dilerseniz kişisel alışveriş servisimiz ile de beraber alışverişe çıkabilirsiniz . 

bazen özel projelerinizde bazen de en özel gününüzde ... Concier Kiralama Hizmetimiz sayesinde yanınızdayız. 

Bizim için önemlisiniz. Kendimizi hayatın temposuna kaptırıyoruz ve çevremizde olup bitenleri kaçırabiliyoruz ..  Toplantı , Doğumgünü, Önemli günler, v.s. Size hatırlatmak için burdayız . Hayatınızdaki önemli anları ıskalamayın ...

özel günlerde , resmi tatillerde hediye gönderimi önemlidir. Özellikle şirketler çoklu gönderim yaparlar . planlanıp hazırlanması onlar için uzun zaman alır.  Biz sunacağımız alternatifli seçenekler ile hediye sepetinizi en ince ayrıntısına kadar hazırlıyoruz  . sayısı ister az ister çok olsun ,  hediyenizin çok özel olacağından emin olabilirsiniz . 

kim çiçek sevmez ki  ? Sizden alacağımız bilgiler doğrultusunda göndereceğiniz kişi için en özel çiçeği en özel aranjman ile kendilerine ulaşımını sağlıyoruz. 

iş ya da özel hayatınızda bazı anlar özeldir. ya da özel kalmasını istiyorsunuzdur. Bize ulaştıktan sonra hiç şüpheniz olmasın . Sizin için özel etkinliklerinizin planlamasını en ince ayrıntısına kadar yaparak, takibini sağlıyoruz ve sizi güncel bir şekilde bilgilendiriyoruz . 

Evinizde bir davet düzenliyorsunuz ancak zaman sıkıntısı çekiyorsunuz ya da daha özenli olmasını istiyorsunuz. belki aklınızdaki konsepti yaratmakta zorlanıyorsunuz...Bize bırakın , siz kahvenizi yudumlayın , keyfinize bakın ...Davetiniz  sizin ev sahipliğiiniz ile çok daha güzel geçsin . 

Hediye almayı , hediye vermeyi kim sevmez ki ? Özellikle çok sevdikleriniz için aldığınız hediyenin içi kadar dışınında güzelliği önemlidir. Karşınızdakine, kendisine  düşünülmüş -özenilmiş bir seçim yapıldığını hissettirir. hediyenizin içeriğine göre paketlemesini en özenli şekilde gerçekleştiriyoruz. 

alışveriş yapmaya zamanınız olmayabilir ya da bir yardım alarak sizin için daha iyisini bulacak birileri ile çalışmak isteyebilirsiniz . Sizi  bu konunun en iyilerine emanet ettiğimizden şüpheniz olmasın . ister kendiniz için , ister eviniz -arabanız için , isterseniz de çok sevdiğiniz bir yakınınız için olsun ; kişisel danışmanınız ile yapacağınız görüşme sonrasında sıra da alışveriş zamanı ! 

Gitmek istediğiniz özel organizasyon ya da hobileriniz hakkındaki davetler için bilet teminini siizn için biz sağlıyoruz ve size ulaştırıyoruz . tek yapmanız gereken bize söylemeniz 

bir yerden başka bir yere yetişmeniz mi gerekiyor ? ya da hangi ulaşım yolu sizin için daha uygun karar veremiyorsunuz ? biz için için düşünelim ve size en uygun taşıma aracı ile istediğiniz yere ulaşımınızı sağlayalım . 

Bir müşterinizi yemeğe çıkarmak istiyorsunuz , ama farklı bir yer arayışında olduğunuz için karar veremiyorsunuz . bu noktada devreye biz giriyoruz ve bütçenize en uygun , en orjinal , en lezzetli deneyimi size sunuyoruz . Önerilerimize güvenin :) rezervasyonu dert etmeyin 

Please reload